Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Bankowy

Budizol S.A.
Włocławek
praca stacjonarna
6591 dni temu

Ogłoszenie numer: 21132, z dnia 2006-06-29

firma ogólnobudowlana, prowadząca swoje realizacje w systemie developerskim, zajmująca się również m.in. produkcją materiałów budowlanych, więcej informacji na www.budizol.com.pl

Miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska

- planowanie finansowania inwestycji developerskich w ramach działalności prowadzonej przez firmę i spółki celowe, - prowadzenie analizy finansowej firmy (analiza wstecz, stan bieżący, prognozowanie na przyszłość), - negocjacje z bankami, prowadzenie rozmów dotyczących umów kredytowych, gwarancji, itp., - budżetowanie inwestycji,

Wymagania

- biegła znajomość obsługi komputera, - znajomość oprogramowania pomocnego w pracy na oferowanym stanowisku, - wykształcenie wyższe, - znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski), - umiejętność prowadzenia analiz i wyciągania wniosków, - dokładność, sumienność i obowiązkowość w realizacji powierzonych zadań,

Oferujemy

wysokość wynagrodzenia do negocjacji