Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Allround Animator Czasu Wolnego

Pro-Staff Polska
lubuskie
praca stacjonarna
4658 dni temu

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od kilku lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy osób chętnych do pracy w hotelach, w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do kurortów turystycznych w wielu krajach europejskich, w Egipcie i Omanie.

Najbliższe spotkania rekrutacyjne (castingi) dla Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff z udziałem pracodawców:

14.01.2012 pracodawcy z Włoch i Grecji

11.02.2012 pracodawcy z Egiptu i Grecji

12.02.2012 pracodawcy z Hiszpanii

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@prostaff.pl

Przygotuj się do castingów Pro-Staff i weź udział w szkoleniu Animatorów Czasu Wolnego. Już wkrótce spotykamy się w:

26-27.11.2011 Poznań

10-11.12.2011 Kraków

21-22.01.2012 Wrocław

04-05.02.2012 Warszawa

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres szkolenia@prostaff.pl

Nr Ref.: ALLA2011

Zadania:

Animatorzy allround aktywnie uczestniczą w organizowaniu czasu wolnego gości hotelowych. Wraz z nimi biorą udział w zajęciach rekreacyjnych często prowadząc je w charakterze instruktorów. W hotelach, które możemy Państwu zaproponować zajęcia odbywają się m.in. na plaży, otwartych i krytych basenach, boiskach i kortach oraz w mini klubach dla dzieci. Więcej informacji o charakterze pracy animatora znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub innych języków obcych
  • poprzednie doświadczenie w pracy animatora lub ukończony kurs animatora czasu wolnego
  • wiek od 18 do 32 lat
  • dyspozycyjność na min. 3 miesiące
  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • zarobki: od $400 do 850 Euro netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji i poprzedniego doświadczenia animatora
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • kontrakty:  krótko i długoterminowe