Zobacz więcej ofert pracy

AGENTA

ELETTRONICA ITALIANA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5891 dni temu

Ogłoszenie numer: 47572, z dnia 2008-08-01

Generalny dystrybutor Firmy GEWISS na Polskę Elettronica Italiana zatrudni:

AGENTA

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • kontakty z dotychczasowymi i pozyskiwanie nowych klientów firmy w obszarach jej działania;
  • profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy;
  • tworzenie i prezentowanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta;
  • realizacja planów sprzedaży spółki na powierzonym terenie;

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, o profilu technicznym;
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (przedstawiciel hurtowni lub producenta) w branży oświetleniowo- elektrycznej będzie dodatkowym atutem;
  • łatwość nawiązywania kontaktów z rozmówcą;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • telefon służbowy;
  • możliwość samochodu służbowego