Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Agent Ubezpieczeniowy

Aviva Sp. z o.o. Łódź
łódzkie, Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola
praca stacjonarna
3375 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola

Zadania:

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • pozyskiwanie Klientów,
  • serwis.

Wymagania:

  • niekaralność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • solidność,
  • komunikatywność,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane:

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników.