Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Agent / Pośrednik w obrocie nieruchomościami

EJPO Nieruchomości i Obsługa Inwestycji
Wrocław
praca stacjonarna
5340 dni temu

Ogłoszenie numer: 88281, z dnia 2010-02-03

Biuro nieruchomości z 12 letnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie kupna, sprzedazy, najmu i wynajmu nieruchomości na terenie Wrocławia i okolic.

Wymagania

  • studia wyższe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • własny samochód,
  • umiejętnosć samodzielnej orgnizacji pracy,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stanowisko pracy z dostępem do wszystkich potrzebnych narzędzi,
  • szkolenia w celu poszerzania wiedzy,
  • prowadzenie i nadzór w celu zdobycia doświadczenia.