Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
Agent/Pośrednik Nieruchomości

Prospector Sp. z o.o.
Legnica, Legnica, Lubin
praca stacjonarna
4958 dni temu

Ogłoszenie numer: 127721, z dnia 2011-01-17

Początki firmy sięgają od 1999r. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwojowej, staliśmy się jedną z największych firm nieruchomości w kraju. W dniu 5 listopada 2007 roku jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce, zadebiutowaliśmy na rynku NewConnect na giełdzie w Warszawie.

Miejsce pracy: Legnica, Legnica, Lubin

Opis stanowiska

  • pośredniczenie w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie nieruchomości,
  • sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości,
  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży,
  • oszacowanie wartości nieruchomości
  • przygotowanie umów itp.
  • Wymagania

  • doświadczenie w branży nieruchomości;
  • licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami;
  • Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy;
  • stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura;
  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego;
  • bezpłatne szkolenia wprowadzające
  • wysoki standard pracy i przyjazną atmosferę zespołu - możliwość odbycia praktyk zawodowych w procesie uzyskiwania licencji pośrednika;
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie będącej jedną z największych sieci agencji nieruchomości w Polsce z wieloletnią tradycją i doświadczeniem;
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.