Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Agent Nieruchomości

EJPO Elżbieta Półtorak
Wrocław
praca stacjonarna
5616 dni temu

Ogłoszenie numer: 66643, z dnia 2009-06-03

Biuro nieruchomosci z 12- letnim doświadczeniem w obsłudze rynku nieruchomości .

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości na terenie Wrocławia i najbliższych okolic.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • własny samochód,
  • własna działalność gopsodarcza,
  • komunikatywnosć i operatywność,
  • umiejętnosć samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy

  • stanowisko pracy z dostępem do wszystkich potrzebnych narzędzi,
  • szkolenie w celu podnoszenia poziomu wiedzy,
  • prowadzenie i nadzór w celu zdobycia doświadczenia.