Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Agent Nieruchomości/Asystent Agenta

Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5202 dni temu

Ogłoszenie numer: 99761, z dnia 2010-05-19

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych, hipotecznych i gotówkowych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw, leasing. Na dzień dzisiejszy Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkudziesięciu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Przedsiębiorstwo współpracuje obecnie z wieloma biurami nieruchomości, deweloperami, komisami samochodowymi, dealerami, pośrednikami finansowymi. Zapraszamy na naszą stronę www.pdf.net.pl

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Podejmowanie działań mających na celu pozyskanie nowych ofert do sprzedaży w biurze - Podejmowanie wszelkich możliwych działań mających na celu pozyskanie nowych klientów dla biura - Bieżąca obsługa klienta w placówce biura, udzielanie informacji o nieruchomościach będących w ofercie biura, produktach finansowych, podtrzymywanie kontaktu z klientem oraz pomoc do momentu sprzedaży nieruchomości. - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami - pozyskiwanie nowych deweloperów i firm budowlanych do współpracy - doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniej nieruchomości oraz finansowania nieruchomości,

Wymagania

doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub wykształcenie w zakresie gospodarki nieruchomościami zdolność szybkiego uczenia się łatwości w nawiązywaniu kontaktów średnie wykształcenie prawo jazdy kat. B + samochód dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych posiadanie licencji (konieczne przy stanowisku agenta)

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne od pobranej prowizji dla biura. ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób praca w młodym, dynamicznym zespole. dużą samodzielność w pracy pracę o dużym prestiżu