Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Agent/Kierownik Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
Kielce
praca stacjonarna
2544 dni temu

Ogłoszenie numer: 1750385, z dnia 2017-08-08

Wiodąca na rynku polskim firma z sektora usług ubezpieczeniowo - finansowych, rozwijająca sieć sprzedaży.

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 01/08/AKZJ

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów ubezpieczniowych i finansowych
  • rekrutacja i wdrożenie do pracy nowych członków zespołu sprzedaży

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji
  • determinacja w realizacji postawionych celów
  • chęć do zmiany biegu dotychczasowej kariery zawodowej
  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  • stabilność warunków pracy i możliwość długoterminowego planowania kariery zawodowej
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedażowych jak i rozwoju zespołu
  • zmianę kierunku rozwoju zawodowego przy utrzymaniu wysokich zarobków
  • możliwość rozwoju osobistego jak i finansowego,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • szkolenie wstępne, które oprócz wiedzy umożliwia poznanie specyfiki pracy w sektorze usług finansowych
  • współpracę jako dwuzawodowiec