Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Agent i pomocnik agenta nieruchomości

Lebiedź i Lebiedź s.j.
mazowieckie
praca stacjonarna
6008 dni temu

Ogłoszenie numer: 40938, z dnia 2008-03-04

Firma z dwudziestoletnią praktyką, dynamicznie rozwijająca się, obecnie dwa biura (Bielany i Białołęka), wkrótce następne placówki

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Renomowana firma Lebiedź i Lebiedź poszukuje pracowników na stanowisko agenta i pomocnika agenta nieruchomości

Wymagania

dyspozycyjność, kontaktowość, umiejetność pracy z klientami, zdolność pracy w zespole, własny samochód. Nie wymagamy znajomości pracy w zawodzie.

Oferujemy

gruntowne przeszkolenie w formie praktyki, po przeszkoleniu - wysokie zarobki. Możliwość awansu. Przewidujemy możliwość współpracy na zasadzie franczyzy.