Agent celny

Klient portalu Praca.pl
Warka
specjalista junior / mid
część etatu
umowa zlecenie
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9309383, z dnia 2024-10-09

Agent celny

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • dokonywanie odpraw celnych w procedurze uproszczonej;
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT;
  • wystawianie świadectw pochodzenia;
  • przygotowywanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez Organy Celne;
  • archiwizowanie dokumentacji celno-podatkowej;
  • sporządzanie dokumentacji eksportowej;
  • wprowadzanie zamówień w programie magazynowo-księgowym;
  • wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska;

Wymagania

  • uprawnienia agenta celnego;
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość prawa celnego;
  • znajomość procedur uproszczonych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie;