Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. celnych

    PRIMA GROUP SP. Z O.O.   Warka    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Firma Prima 2000 sp. z o.o. poszukuje osoby posiadającej uprawnienia do pracy w informatycznym systemie celnym CELINA do rejestrowania odpraw eksportowych w powyższym systemie (agent celny mile widziany). Praca na umowę zlecenie - w godzinach wieczornych ok. 2 godziny dziennie w sezonie...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

Vesta Polska sp. z o.o.
Błonie, Błonie, Warszawa
praca stacjonarna
3146 dni temu

VESTA POLSKA Sp. z o.o. – stabilna i dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, działająca na rynku usług transportowych, spedycyjnych i magazynowych, realizująca kompleksową obsługę logistyczną, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Agent Celny
Miejsce pracy: Błonie, Warszawa
Opis stanowiska:
  • dokonywanie bieżących odpraw celnych,
  • przygotowywanie i dokonywanie zgłoszeń celnych na podstawie stosownych zleceń i upoważnień od klientów,
  • przygotowywanie i zarazem dbanie o zgodność dokumentacji celnej z obowiązującymi przepisami i procedurami celno – podatkowymi,
  • fakturowanie zgodnie z obowiązującym cennikiem i umową z klientem,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • bardzo dobra znajomość przepisów i procedur celno-podatkowych wraz z umiejętnością wypełniania dokumentacji celnej i składania zgłoszeń celnych w formie elektronicznej,
  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku,
  • przynajmniej podstawowa znajomości j.rosyjskiego,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność, systematyczność, sumienność,
  • znajomość programu Huzar,
  • prawo jazdy kat. B.
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • warunki pracy w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów.

Klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ