Najnowsze oferty pracy

  • Asystent Agenta Celnego

    Uni-Logistics Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: Wsparcie w obsłudze zgłoszeń celnych: procedura tranzytu i magazyny czasowego składowania; Dostarczanie wymaganych dokumentów do organów celnych; Nadzór nad właściwym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów; Wspomaganie Agentów Celnych w odprawie celnej towarów;
  • Specjalista ds. obsługi celnej / Agent Celny

    ER Group   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 9 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wydawanie dokumentów niezbędnych do ustalania świadectw pochodzenia oraz certyfikatów zgodności Współpraca z dostawcami surowców w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji m.in. deklaracji długoterminowych Weryfikacja i analiza produktów pod kątem...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

manBase S.A.
Pilzno
praca stacjonarna
3874 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, poszukuje:

Agent Celny
Miejsce pracy: Pilzno
Zadania:
  • przygotowywanie i składanie zgłoszeń celnych
  • zapewnienie terminowych zgłoszeń celnych eksportowych i importowych, zabezpieczenie należności celnych oraz dokumentów
  • wypełnianie i składanie deklaracji
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do odprawy celnej
  • dokonywanie zgłoszeń celnych
  • przechowywanie deklaracji eksportowych i importowych zgodnie z wymogami Urzędu Celnego
  • składanie zabezpieczenia celnego
  • monitorowanie należności celnych i sprawdzanie terminów płatności
  • reprezentowanie firmy przed Urzędem Celnym
  • nadzorowanie i rozliczanie celnych procedur gospodarczych
  • utrzymywanie kontaktów z klientem wewnętrznym oraz partnerami zewnętrznymi

Wymagania:
  • ważne uprawnienia agenta celnego
  • znajomość przepisów prawa celnego i procedur gospodarczych
  • umiejętność wypełniania i składania deklaracji
  • umiejętność wypełniania dokumentacji celnej i składania zgłoszeń celnych w formie elektronicznej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, systematyczność, sumienność
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku w obszarze prowadzenia składu celnego

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922