Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. celnych

    PRIMA GROUP SP. Z O.O.   Warka    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Firma Prima 2000 sp. z o.o. poszukuje osoby posiadającej uprawnienia do pracy w informatycznym systemie celnym CELINA do rejestrowania odpraw eksportowych w powyższym systemie (agent celny mile widziany). Praca na umowę zlecenie - w godzinach wieczornych ok. 2 godziny dziennie w sezonie...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

Globetek Sp. z o.o.
Koninko
praca stacjonarna
1849 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – dużej firmy z branży TSL o międzynarodowym zasięgu – aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Agent Celny
Miejsce pracy: Koninko
Wymagania:
  • aktualne uprawnienia agenta celnego,
  • praktyczne zastosowanie przepisów celnych,
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej/transportowej,
  • doskonała organizacja pracy, skrupulatność i dokładność.
Zakres zadań:
  • dokonywanie odpraw celnych w eksporcie i imporcie (procedura zwykła i uproszczona),
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi,
  • wystawianie dokumentów potwierdzających pochodzenie towarów (ATR, EUR 1, świadectwa pochodzenia),
  • udział w rewizjach celnych,
  • ścisła współpraca z działami spedycji i oddziałami firmy,
  • prowadzenie magazynu czasowego składowania.
Klient oferuje:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku,
  • dobre warunki wynagrodzenia,
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym biurze.