Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. celnych

    PRIMA GROUP SP. Z O.O.   Warka    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Firma Prima 2000 sp. z o.o. poszukuje osoby posiadającej uprawnienia do pracy w informatycznym systemie celnym CELINA do rejestrowania odpraw eksportowych w powyższym systemie (agent celny mile widziany). Praca na umowę zlecenie - w godzinach wieczornych ok. 2 godziny dziennie w sezonie...
Zobacz więcej ofert pracy

AGENT CELNY

Biznes Partner Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4721 dni temu

Ogłoszenie numer: 165272, z dnia 2011-09-12

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego o nr rej. 491 dla swojego klienta, firmy logistyczno/spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku poszukuje kandydata  na stanowisko:

AGENT CELNY

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: AC/2011

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • sporządzanie dokumentacji celnej· dokonywanie zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
  • nadzór nad dokumentacją obrotu magazynowego

Wymagania

  • uprawnienia agenta celnego (zdany egzamin państwowy) – warunek konieczny·
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • sumienność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
  • możliwość nawiązania dłużej współpracy