Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. celnych

    PRIMA GROUP SP. Z O.O.   Warka    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Firma Prima 2000 sp. z o.o. poszukuje osoby posiadającej uprawnienia do pracy w informatycznym systemie celnym CELINA do rejestrowania odpraw eksportowych w powyższym systemie (agent celny mile widziany). Praca na umowę zlecenie - w godzinach wieczornych ok. 2 godziny dziennie w sezonie...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

DACHSER Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
3050 dni temu

Grupa DACHSER będąca jednym z europejskich liderów w branży logistycznej, osiągająca obroty przekraczające 5 mld € rocznie oraz zatrudniająca ponad 25.000 pracowników w 437 oddziałach,

w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Agent Celny
Nr ref.: AC 579
TYMCZASOWE MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ
DOCELOWE MIEJSCE PRACY: STRYKÓW

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami
  • Organizowanie odpraw celnych
  • Nadzór nad dokumentami celnymi
  • Dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Kontrolowanie terminowości dostaw i odbiorów przesyłek
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (do kontaktów zagranicznych)
  • Mile widziana dodatkowo znajomość niemieckiego (jako drugi język)
  • Aktualne uprawnienia agenta celnego
  • Znajomość programu HUZAR
  • Doświadczenie w branży logistycznej/transporcie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Pracę w firmie z tytułem „Solidnego Pracodawcy Ziemi Łódzkiej", stabilne, zatrudnienie w renomowanej firmie z europejskiej czołówki, dobre warunki wynagrodzenia, solidne narzędzia pracy, program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy, przyjazne środowisko pracy, uznanie dla wysokich kompetencji, samodzielności i kreatywności , możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych projektach .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami / kandydatkami. Prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29/08/1997 o ochronie danych osobowych (DZ U nr 133, poz. 883)”.