Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Agent, Doradca ds. Nieruchomości, Broker

Synchronia Sp. z o.o. partner METROHOUSE S.A.
mazowieckie, Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5257 dni temu

Ogłoszenie numer: 93308, z dnia 2010-03-24

Największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości wyznaczająca nowe standardy obsługi Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Góra Kalwaria

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie ofert kupna - sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • kompletowanie dokumentów
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • obsługa transakcji

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości
  • zaangażowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności interpersonalne
  • systematyczność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • obsługa komputera
  • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
  • optymizm i pogoda ducha

Oferujemy

  • pracę w największej agencji nieruchomości w Polsce
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • progresywny system wynagrodzeń
  • zaawansowaną platformę IT do zarządzania zleceniami
  • sprzęt: komputer osobisty, aparat fotograficzny, telefon komórkowy
  • materiały marketingowe i wsparcie szkoleniowe