Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Administratorka/Administrator Projektu Europejskiego

IPK sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
5010 dni temu

Nasz Klient, dynamicznie rozwijająca się Firma szkoleniowa w związku z rozpoczęciem realizacji 2 nowych projektów europejskich kierowanych do osób pracujących z województwa pomorskiego pilnie zatrudni 2 osoby na stanowisko:

Nr ref.: APE/12/10/praca

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie procedur i dokumentów rekrutacyjnych
  • przyjmowanie i weryfikację zgłoszeń do projektu
  • organizację i dokumentację szkolenia i doradztwa w projekcie
  • obsługę administracyjną projektu
  • monitoring projektu
  • dbanie o poprawność i kompletność dokumentacji w projekcie
  • archiwizowanie i udostępnianie wszelkiej korespondencji, pism i dokumentacji projektu
  • ochronę danych osobowych uczestników projektu
  • aktywne uczestnictwo w audytach oraz innych procedurach kontrolnych przeprowadzanych przez uprawnione instytucje

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 zrealizowany projekt szkoleniowo-doradczy, administracja w podobnym zakresie obowiązków
  • umiejętność prowadzenia PEFS i sprawozdawczości
  • umiejętność radzenia sobie z sytuacjami nietypowymi podczas realizacji projektu
  • biegła umiejętność obsługi pakietu Office
  • zaangażowanie i dynamiczne podejście do wykonywanych zadań
  • profesjonalna obsługa klientów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na korzystnych warunkach
  • przedłużenie umowy po zakończeniu projektu

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656