Zobacz więcej ofert pracy

Administrator

Viktoria Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6364 dni temu

Ogłoszenie numer: 29133, z dnia 2007-04-16

Jesteśmy brokerem serwerów i peryferii IBM, CISCO. Naszymi Klientami są firmy eksploatujące ten sprzęt. Prowadzimy serwis u naszych Klietów i ich pełną obsługę. Prowadzony sklep internetowy wymaga stałej aktualizacji w właściwej wizualizacji.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy administratora systemów komputerowych, strony www, sklepu internetowego.

Wymagania

Dobra znajomośc systemów operacyjnych Windows (2000, XP, 2003) oraz Linux Znajomość zagadnień projektowania i utrzymania serwisów internetowych (HTML, PHP, MySQL, MSSQL), Znajomość zagadnień administracyjnych Znajomość języka angielskiego więcej niż podstawowa Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem Dyspozycyjność, czynne prawo jazdy Mile widziany własny samochód Kreatywne podejście do wystepujących problemów Samodzielność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

Stałą i ciekawą pracę Praca w godz. 08.00 - 16.00 Możliwości szkolenia w zakresie produków IBM, Symfonia, Microsoft