Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Administrator Systemu Windows 2008

OXYCOM S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4879 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację środowiskiem złożonym z kilkudziesięciu serwerów Microsoft Windows Server 2008 R2.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych Microsoft,
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory,
  • Dobra znajomość języków skryptowych (np. PowerShell),
  • Znajomość tematyki klastrów niezawodnościowych i wydajnościowych w środowisku Windows,
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (telekomunikacja, informatyka),
  • Praktyczna umiejętność instalacji, konfiguracji i zarządzania systemami serwerowymi, w tym systemami klastrowymi,
  • Biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • Umiejętność samodzielnej pracy,
  • Umiejętność myślenia analitycznego i kreatywnego,
  • Gotowość do pracy w równoważnym trybie pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych Ms SQL,
  • Certyfikaty i szkolenia Microsoft,
  • Znajomość platformy Microsoft Sharepoint,
  • Znajomość platformy Microsoft Exchange
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii