Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jarocin
ADMINISTRATOR SYSTEMU ERP

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Jarocin, Jarocin , Europa
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36982, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna, producent specjalistycznych maszyn budowlanych. W związku ze stałym, sukcesywnym rozwojem i budową swojej pozycji w Europie, pilnie zatrudni osobę do oddziału w Jarocinie.

Miejsce pracy: Jarocin, Jarocin , Europa

Nr Ref.: ERP/2808/07P

Opis stanowiska

Zadania pod kierunkiem IT Managera: - Nadzór i opieka nad zintegrowanym systemem informatycznym (EXACT) przedsiębiorstwa międzynarodowego w centrali i oddziałach w 8 krajach Europy; - Wyjazdy służbowe w celach serwisu, korekty, instruktażu pracowników, wdrażania nowych aplikacji Exact; - Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników, help desk - Rozwój systemu – tworzenie nowych raportów i arkuszy;

Wymagania

- Znajomość oprogramowania EXACT lub innego zintegrowanego systemu klasy MRP; - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - Dyspozycyjność do kilkudniowych podróży służbowych na terenie Europy; - Komunikatywność, wytrwałość, zdolności dydaktyczne, cierpliwość;

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - Rozwojowe zadania w międzynarodowym koncernie; - Przyjazną atmosferę pracy.