Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Administrator Systemowy / Sieciowy

IPK sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
5033 dni temu

Nasz Klient poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: AS/12/10/praca

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie systemami Exchange /Windows w środowisku produkcyjnym
  • Administrowanie Serwerami baz danych MS SQL
  • Udział w projektach wdrożeniowych, obejmujących budowę, testowanie oraz akceptację nowych systemów
  • Analiza i szacowanie ryzyka związanego z wprowadzaniem zmian w zakresie systemów wspomagania środowiska produkcyjnego oraz analiza wydajności systemów
  • Wdrażanie i weryfikowanie planów awaryjnych
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymywanie serwerów Microsoft
  • Zarządzanie infrastrukturą vSphere
  • Dostarczanie specjalistycznej wiedzy technicznej w obszarze MS Exchange

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektronika, telekomunikacja, informatyka), minimum na poziomie inżyniera lub licencjata
  • Certyfikaty Microsoft – przynajmniej jeden - MCSA, MCSE, MCTS, MCITP
  • Doświadczenie 5+ lat w pracy z Windows Server 2003/2008 Server, Active Directory w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość środowiska Exchange Server na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość SQL Server, SCCM, SCOM
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska VMware
  • Umiejętności w konfigurowaniu ISA Server/Forefront TMG, firewalls, routers, switches, VPN, bezpieczeństwo sieciowe
  • Doświadczenie z Fiber Channel, SAN Storage Management, Backup & Recovery, HA, and VoIP
  • Doświadczenie MS SharePoint/MOSS 2007 i/lub SharePoint 2003, SharePoint Portal Server i/lub Windows SharePoint Services

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do najlepszych praktyk, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doskonałą atmosferę pracy

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656