Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Żary
Administrator systemów SAP BASIS

Kronopol Sp.zo.o.
Żary
praca stacjonarna
5616 dni temu

Ogłoszenie numer: 66627, z dnia 2009-06-03

Miejsce pracy: Żary

Opis stanowiska

  • utrzymanie i rozwój systemów SAP R/3, BW w obszarze BASIS
  • optymalizacja pracy systemów pod względem dostępności oraz wydajności
  • rozwiązywanie problemów użytkowników systemu SAP R/3 i SAP BW związanych z obszarem BASIS
  • zarządzanie uprawnieniami oraz monitorowaniem stanu pracy poprzez system SAP Solution Manager.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • wiedza poparta doświadczeniem w zakresie administracji:
    • SAP R/3 BASIS
    • Solution Manager: monitoring CCMS, CUA
    • bazami danych MAXDB,
    • systemami operacyjnymi UNIX, mile widziane AIX 5.3.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny - 3 m-ce, docelowo umowa na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dużej, stabilnej i nowoczesnej firmie w Data Center w Polsce w Żarach dostarczających system SAP dla międzynarodowej grupy KRONO
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • uczestniczenie w realizowanych globalnie w Kronoholding projektach informatycznych
  • współpraca z międzynarodowym środowiskiem specjalistów IT w ramach grupy KRONO.
  • pracę w bardzo doświadczonym zespole administratorów IT
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji - szkolenia, konferencje.