Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Administrator systemów komputerowych| i oprogramowania

Hakon Software Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
5031 dni temu

Ogłoszenie numer: 117453, z dnia 2010-10-07

Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na trójmiejskim rynku usług outsourcingu informatycznego oraz producentem oprogramowania dla gabinetów lekarskich.

Administrator systemów komputerowych
i oprogramowania

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

  • Utrzymanie i rozbudowa wdrożonych systemów informatycznych.
  • Wdrażanie nowych systemów komputerowych.
  • Kontakt z klientem i rozwiązywanie problemów.

Wymagania

  • Umiejętność administrowania i serwisowania systemów operacyjnych desktopowych oraz serwerowych Microsoft, Linux, MacOS,
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy sprzętu komputerowego
  • Znajomość jakiegokolwiek języka programowania lub skryptowego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność i chęć do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra komunikacja z Klientem
Mile widziane
  • podstawy administracji bazami danych
  • znajomość oprogramowania i systemów antywirusowych
  • znajomość rozwiązań UTM oraz zagadnień bezpieczeństwa sieci informatycznej
  • podstawy ITIL

Oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i awansu
  • Auto służbowe w godzinach pracy

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN