Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Systemów IT - Helpdesk

TTS Company Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4134 dni temu

Ogłoszenie numer: 268505, z dnia 2013-04-03

TTS Company Sp. z o.o. jest specjalizowanym sprzedawcą i dystrybutorem oprogramowania komputerowego. Aktualnie posiadamy w ofercie programy autorstwa ponad 300 firm, zarówno polskich jak i zagranicznych. Należymy do notowanej na NewConnect grupy APN Promise.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzór nad systemami IT klientów firmy,
  • wdrażania systemów serwerowych (sprzęt i oprogramowanie),
  • wspieranie użytkowników: opieka, serwis sprzętu i oprogramowania oraz helpdesk,
  • prezentowanie nowych rozwiązań,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • biegła obsługa systemów operacyjnych Windows oraz pakietów biurowych,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu wdrażania i utrzymywania systemów MS Windows Server, MS SQL Server, MS Small Business Server, MS Exchange Server, MS Hyper-V,
  • znajomość sprzętu komputerowego,
  • znajomość sieci komputerowych LAN/WAN w tym doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche zarządzalne),
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, profesjonalne podejścia do wykonywanych zadań,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość rozwiązań firm Insert oraz Asseco WAPRO dla małych i średnich firm.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w doświadczonym i młodym zespole,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet narzędzi (telefon, notebook, w perspektywie samochód służbowy).