Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Kórnik
Administrator systemów IT, Programista PHP

Małkowski - Martech Sp. z o.o.
Kórnik
praca stacjonarna
5368 dni temu

Ogłoszenie numer: 79988, z dnia 2009-11-04

Firma zajmuje się produkcją bram przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Kórnik

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie zobowiązana do administrowania siecią około 25 komputerów, dodatkowo okazjonalnie będzie potrzeba projektowania i wykonania stron w języku PHP.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z protokołem TCP/IP, technologią VPN;
  • znajomość środowisk UNIX/Linux i MS Windows;
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci, systemów i aplikacji;
  • znajomość narzędzi i technologii: wspomagających zarządzanie infrastrukturą sieciową i systemową, zagadnień backupu, monitoringu sieci, itp.
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów natury systemowej i sieciowej;
  • doświadczenie w administrowaniu systemami bazodanowymi preferowane: PostgreSQL, MySQL, MS SQL;
  • bardzo dobra znajomość PHP, XHTML, JavaScript, CSS, XML RPC, Ajax
  • bardzo dobra znajomość projektowania i obsługi Baz Danych MySQL
  • znajomość sieci w stopniu umożliwiającym samodzielne jej administrowanie
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość SVN oraz środowiska ECLIPSE
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywne i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań;
  • nienaganna organizacja pracy i sumienność
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem;

Oferujemy

  • Zatrudnienie u solidnego pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Część stałą oraz system premiowy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z obszaru IT, programowania PHP,
  • Przyjazną atmosferę, nowoczesne otoczenie i rozwój zawodowy.