Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zawiercie
Administrator Systemów Informatycznych

manBase S.A.
Zawiercie
praca stacjonarna
4024 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta - producenta medycznych urządzeń diagnostycznych wykorzystywanych w okulistyce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Zadania:

  • zarządzanie serwerami
  • identyfikowanie, zapobieganie i usuwanie awarii
  • utrzymywanie aktualnej dokumentacji infrastruktury IT
  • administrowanie uprawnieniami do zasobów teleinformatycznych firmy
  • zarządzanie firmowymi serwerami i systemem archiwizacji danych
  • wsparcie użytkowników w zakresie stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość MS Windows Server 2008 oraz 2012
  • bardzo dobra znajomość Active Directory
  • znajomość technologii wirtualizacji Hyper-V
  • zarządzanie sieciami oraz zasobami sieciowymi opartymi o rozwiązania Cisco
  • dobra znajomość tematyki baz danych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w archiwizacji danych w systemie Symantec Backup Exec
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz oprogramowania MS Office

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą i twórczą pracę w środowisku produkcji nowoczesnych urządzeń diagnostycznych dla medycyny
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922