Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Systemów i Aplikacji

Liberty Direct
Warszawa
praca stacjonarna
4858 dni temu

Liberty Direct, Najlepszy Pracodawca 2010 wg. badania AON Hewitt, znana marka na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, należąca do amerykańskiej grupy Liberty Mutual, działającej od 1912 roku.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: ASA/03/LD/Praca

Zadania:
  • Administracja i utrzymanie systemu ubezpieczeniowego, pracującego w środowisku systemów UNIX/Linux, opartego o technologie: Oracle Application Server, Oracle DB i Apache (HTTP server, Tomcat,)
  • Monitoring bieżącej pracy oprogramowania aplikacyjnego oraz systemów serwerowych i infrastruktury IT.
  • Optymalizacja pracy i projektowanie zmian w konfiguracji systemów
  • Druga i trzecia linia wsparcia administracyjnego dla środowiska systemów operacyjnych i aplikacji. Wsparcie administrowanych systemów i reakcje na zdarzenia w trybie 24x7
  • Prowadzenie dokumentacji. Tworzenie oraz przestrzeganie standardów i procedur
Doświadczenie, umiejętności i wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie z zakresu instalacji, administracji i optymalizacji serwerów aplikacyjnych i baz danych działających w środowisku UNIX / Linux.
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem UNIX i RedHat Enterprise Linux.
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych UNIX / Linux (shell, perl, inne.)
  • Administracja systemami serwerów aplikacyjnych WWW (Apache http Server, Tomcat)
  • Bardzo dobra organizacja pracy. Chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji przydzielanych zadań i dbałość o właściwe ich wykonanie
  • Umiejętność radzenia sobie z niestandardowymi problemami wymagającymi zdobycia dodatkowej wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji systemami UNIX/Linux. Znajomość konfiguracji i implementacji środowiska działającego w trybie HA.
  • Znajomość mechanizmów wspierających implementację Disaster Recovery Center
  • Doświadczenie w administracji serwerem Oracle Application Server i Data Guard
  • Doświadczenie w administracji systemem HP Data Protector.
  • Znajomość technologii VmWare.
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji i administracji systemami SAN / storage
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji i administracji systemów FortiNet
  • Szeroko pojęta wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań aplikacyjnych i systemowych w obszarze infrastruktury IT.
  • Certyfikaty w zakresie wymaganych technologii i umiejętności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i pakiet socjalny
  • Pracę w ramach międzynarodowej korporacji w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji poprzez szkolenia i udział w interesujących projektach.
Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. nr 133 pozycja 883)”.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.”