Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Swarzędz
Administrator Sprzedaży

Dekoma Sp. z o.o.
Swarzędz
praca stacjonarna
3476 dni temu

Ogłoszenie numer: 682823, z dnia 2015-04-13

Dekoma – wiodący dystrybutor tkanin dekoracyjnych i tapicerskich z siedzibą w Zalasewie koło Swarzędza, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Nr Ref.: AD/SP/DE

Opis stanowiska

- Przygotowywanie ofert współpracy i odpowiadanie na zapytania handlowe,
- Prowadzenie korespondencji z klientami,
- Zarządzanie przesyłaniem próbek do klientów,
- Nadzorowanie realizacji polityki wypożyczeń,
- Sporządzanie raportów i zestawień,
- Ścisła współpraca z działem handlowym, działem obsługi klienta oraz z klientami.

Wymagania

- Doświadczenie w administracji i obsłudze klienta,
- Bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Excell, Word itp.)
- Umiejętność zbierania i przetwarzania informacji,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Umiejętność szybkiego uczenia się,
- Komunikatywność, asertywność, dokładność, skrupulatność,
- Zaangażowanie i samodzielność.
- Dobra znajomość j. angielskiego – mile widziana.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę pełną wyzwań w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- Wsparcie socjalne.