Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Janki
Administrator sieci

WaveNet Sp. z o.o.
Janki
praca stacjonarna
5509 dni temu

Ogłoszenie numer: 69294, z dnia 2009-07-15

Prężnie rozwijająca się firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki

Opis stanowiska

- administracja istniejącą siecią - konfiguracja nowych punktów sieci - diagnoza oraz usuwanie awarii sieci w okolicach Warszawy

Wymagania

- dobra znajomość systemów Unix/Linux - dobra znajomość WAN/LAN/WLAN - doświadczenie w administrowaniu siecią - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - znajomość sprzętu sieciowego (np. CISCO) Mile widziana
    - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole