Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Sieci

TEK Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Stare Babice
praca stacjonarna
6298 dni temu

Ogłoszenie numer: 28655, z dnia 2007-04-20

Firma TEK Sp. z o.o jest jednym z wiodących, europejskich producentów opakowań, przeznaczonych dla branży ogrodniczej. Jesteśmy właścicielem nowoczesnej drukarni i obsługującego ją studia graficznego.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Stare Babice

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za zarządzanie środowiskiem informatycznym, w tym instalacja i konfiguracja serwerów, urządzeń sieciowych, nadzór nad bezpieczeństwem, wdrożenia nowych aplikacji oraz wsparcie techniczne użytkowników końcowych.

Wymagania

Praktyczna znajomość systemów operacyjnych: Windows Server i Unix (Linux, Mac OS X). Znajomość: Microsoft Exchange, Microsoft SQL i tworzenia zapytań, zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN oraz podstaw SAN, Bankup Exec. Doświadczenie: z serwerami Mac OS X i macierzami Apple. Doświadczenie w administrowaniu: serwerami Linux i usługami Netatalk, Bind, Apache Mile widziana znajomość PHP, HTML.

Oferujemy

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.