Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator Sieci

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6746 dni temu

Ogłoszenie numer: 19072, z dnia 2006-03-31

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych. Dla naszego klienta międzynarodowej instytucji działającej na rynku usług bankowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/ADMIN

Opis stanowiska

Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie systemów sieciowych banku, optymalizacja procesów związanych z ich obsługą, zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych systemów, realizacja zadań i celów zespołu LAN/WAN.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami lokalnymi i sieciami rozległymi - bardzo dobra znajomość i doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu w sieci - bardzo dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu urządzeniami Cisco - nienaganna obsługa użytkowników oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów Mile widziane: - doświadczenie w pracy z systemami CallCenter oraz certyfikaty Cisco - dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne - umiejętność pracy w zespole - zdolności analitycznego myślenia, zorientowanego na rozwiązywanie problemów - umiejętność wydajnej pracy w sytuacjach stresowych

Oferujemy

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii - atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i szkoleń