Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
ADMINISTRATOR SIECI

IPK sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
4845 dni temu

Nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: AS/05/11/praca

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie poprawnej pracy sieci,
  • Zarządzanie systemem operacyjnym,
  • Współpraca przy zakupie urządzeń sieciowych,
  • Szkolenie pracowników z zakresu sieci/systemu/bazy danych,
  • Instalowanie oprogramowania,
  • Określanie uprawnień użytkowników w zakresie dostępu do danych,
  • Opracowywanie i wdrażanie systemów zabezpieczających,
  • Zarządzanie usługami związanymi z Internetem, w tym kanałami VPN oraz urządzeniami firewall i Proxy,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i aktywny udział w ich opracowaniu,
  • Praca samodzielna w wyznaczonym zakresie.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek informatyka lub pokrewne),
  • Około 3-5 letnie praktyczne doświadczenie w zakresie administrowania sieciami, jako drugi poziom pomocy technicznej,
  • Orientacja na cele i umiejętność funkcjonowania/ działania w środowisku opartym o standardy i procedury (np. ISO),
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows XP/VISTA/7,
  • Bardzo dobra znajomość protokołu TCP/ IP, zagadnień sieci LAN,
  • Dobra znajomość Windows Server 2003/2008 w zakresie usług AD i File Service,
  • Umiejętność szybkiego identyfikowania i rozwiązywania różnorodnych problemów oraz pracy przy kilku projektach jednocześnie,
  • Łatwości opanowywania nowych technologii i ich wdrażania,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Gotowość do odbywania krajowych oraz zagranicznych podróży służbowych.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656