Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
administrator sieci - programista

Bildpresse Polska s.c.
Łódź
praca stacjonarna
6646 dni temu

Ogłoszenie numer: 22114, z dnia 2006-08-09

Hosting i transmisje multimedialne

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

*budowa i rozwój infrastruktury informatycznej firmy *administrowanie siecią *obsługa serwerów *programowanie z wykorzystaniem PHP i My SQL

Wymagania

• posiadasz dobrą znajomość linux – a, Apache, protokołów BGP, CBQ/HTB, IP tables, zaawansowany routing • jesteś osobą energiczną, kreatywną, samodzielną i pracowitą • angażujesz się z pasją w powierzone zadania • nie boisz się odpowiedzialności • jesteś dyspozycyjny

Oferujemy

- pracę w młodym, zgranym zespole - możliwość rozwoju i awansu - po okresie próbnym atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć