Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Administrator sieci komputerowej

INS W. Augustowski sp. j.
pomorskie, Gdańsk / Trójmiasto
praca stacjonarna
5803 dni temu

Ogłoszenie numer: 49241, z dnia 2008-09-25

Oferujemy kompleksową obsługę Klientów korzystających z zaawansowanych technologicznie systemów teleinformatycznych - od doradztwa, poprzez prace projektowe i wdrożenia do szeroko pojętej opieki serwisowej.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk / Trójmiasto

Opis stanowiska

Administrowanie i serwis sieci komputerowej.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi sieciami,
  • doświadczenie w serwisie sprzętu PC,
  • dobra znajomość MS Win Server, Win XP, Vista, + ew. Linux,
  • umiejętność nawiązania dobrych kontaktów z klientami.
    Mile widziana własna działalność gospodarcza.