Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator sieci komputerowej

Instytut Łączności
Warszawa
praca stacjonarna
6055 dni temu

Ogłoszenie numer: 42091, z dnia 2008-03-21

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżąca administracja wybranymi systemami i usługami sieciowymi,
  • wsparcie dla użytkowników sieci,
  • udział w konsultacjach i pracach eksperckich dla klientów Instytutu.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (informatyka) lub ew. student ostatnich lat studiów,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami i systemami komputerowymi (systemy operacyjne, protokoły sieciowe, ochrona informacji, rozwiązania sprzętowe i programowe), chęć do stałego podnoszenia swych umiejętności w tej dziedzinie,
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość administracji systemami z rodziny MS Windows, Linux, Solaris, oprogramowaniem Check Point, oraz sprzętem Cisco,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i proceduralnej w języku polskim,
  • dobra znajomość angielskiego i umiejętnością samodzielnej pracy z dokumentacją,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobre nastawienie do pracy z ludźmi i służenia im swoją wiedzą,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju naukowego - doktoraty na studiach doktoranckich i indywidualne, obrona przed Radą Naukową Instytutu,
  • dobre wyposażenie w nowoczesną aparaturę,
  • możliwość udziału we współpracy międzynarodowej, w tym staże zagraniczne,
  • bogato wyposażoną bibliotekę,
  • dobre warunki do pracy w przestronnych pomieszczeniach z dala od miejskich zanieczyszczeń. Instytut oferuje także atrakcyjne możliwości dla studentów wyższych lat studiów, a mianowicie:
  • stypendia fundowane,
  • pomoc w wykonywaniu prac dyplomowych,
  • staże zawodowe.
    W przypadku studentów dopuszczamy pracę na część etatu (min. 0,5 et.)