Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator Serwerow

POLUSA Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6496 dni temu

Ogłoszenie numer: 23846, z dnia 2006-11-01

Firma I-Dotcom jest liderem w zakresie tworzenia zaawansowanych systemow sprzedazy internetowej e-commerce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: IA-3

Opis stanowiska

Administracja komuterow Windows i Linux w biurze Administracja serwerow Linux w Internecie Diagnozowanie problemow w sieci LAN Monitorowanie bezpieczenstwa sewerow i sieci Tworzenie skryptow dla potrzeb backupowania danych i automatyzacji

Wymagania

Wyksztalcenie informatyczne lub w trakcie studiow Dobra znajomosc administracji Windows i Linux

Oferujemy

Atrakcyjna praca w firmie informatycznej Mozliwosci podnoszenia kwalifikacji