Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Projektu

LeasingTeam Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5408 dni temu

Ogłoszenie numer: 85254, z dnia 2009-12-28

LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 roku, jako licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Kandydatów. Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z ponad 50-cioletnią tradycją, specjalizującego się w produkcji urządzeń do pakowania zbiorczego oraz opakowań kartonowych, działającego w ponad 150 krajach, gwarantującego kompleksowe rozwiązania dla swoich Klientów, poszukujemy odpowiedzialnych oraz sumiennych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AP/12/09

Opis stanowiska

- Zarządzanie realizowanymi zleceniami oraz prowadzenie dokumentacji projektu - Koordynowanie oraz nadzorowanie projektu w systemie - Administracja dokumentacją techniczną projektu oraz fakturami - Zapewnienie terminowego dostarczenia urządzeń oraz realizacja usługi serwisu - Kompleksowa obsługa projektu (negocjacje, realizacja zamówienia, terminowość dostawy) - Organizacja delegacji służbowych dla członków zespołu realizującego projekt - Prowadzenie dokumentacji oraz sporządzanie raportów wyjazdowych

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobny stanowisku - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny - Zdolności organizacyjne, systematyczność, konsekwencja oraz sumienność - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, elastyczność w działaniu oraz otwartość - Zdolność budowania pozytywnych relacji oraz umiejętność pracy zespołowej - Znajomość systemu SCALA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej pozycję niekwestionowanego lidera - Możliwość zdobycia interesujące doświadczenia zawodowego - Zatrudnienie na czas określony do końca roku 2010 - Przyjazną atmosferę oraz szansę realizacji ambitnych zadań - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.