Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Administrator - Programista Syst. Linux

Aspekt S.C.
Łódź
praca stacjonarna
7111 dni temu

Ogłoszenie numer: 10944, z dnia 2005-04-30

Aspekt S.C.

Aspekt firma z branży IT - hosting i dostęp do internetu.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Administrowanie systemami serwerowymi na platformie Linux, stworzenie systemów zarządzających usługami hostingowymi i dostępowymi. Opieka nad systemami klintów firmy.

Wymagania

- doskonała znajomość syst. Linux (Debian, Slackware lub inny), - praktyczna umiejętność instalacji i konfiguracji usług serwerowych i routerowych, - doskonała znajomość PHP, MYSQL i HTML - praktyczna umiejętność w tworzeniu skryptów w językach skryptowych, zarządzających usługami serwerowymi,

Oferujemy

Możliwość poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia w najnowszych technologiach informatycznych. Po okresie próbnym, oferujemy umowę o pracę i stałe wynagrodzenie.