Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator Linux, Wsparcie Techniczne

I-DOTCOM Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 44441, z dnia 2008-05-26

I-Dotcom zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów sprzedaży internetowej używanych w Polsce i w USA. Więcej informacji na stronie http://www.i-dotcom.pl/

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: TS-1

Opis stanowiska

Administrator Linux zajmuje się konfiguracją serwerów dedykowanych Debian i Red Hat Enterprise, instaluje aplikacje MySQL, PHP, monitoruje bezpieczeństwo i działanie serwerów a także pomaga klientom I-Dotcom w zapytaniach technicznych dotyczacych aplikacji działających na serwerze.

Wymagania

* doskonała znajomość administracji Linux poparta doświadczeniem * znajomość narzedzi do monitorowania bezpieczeństwa i wydajności serwerów * dobre cechy komunikacyjne i interpersonalne * umiejętności diagnozowania problemów związanych z bazami danych i kodem PHP

Oferujemy

* Ciekawa praca w szybko rozwijającej się firmie * Możliwości podnoszenia kwalifikacji * Atrakcyjne wynagrodzenie