Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Funkcjonalny

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18455, z dnia 2006-03-03

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - dużej firmy telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AD/F

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowiska Administratorów Funkcjonalnych. Do obowiązków osób zatrudnionych na w/w stanowiskach będzie m. in. należało: - udział w opracowaniu procedur związanych z zarządzaniem modułami Oracle; - zapewnienie przestrzegania tych procedur przez strony biorące udział w procesie zarządzania planem kont w Oracle; - współpraca w zakresie analizy funkcjonalności aplikacji; - kontrolowanie jakości danych; - utrzymywanie lokalnych konfiguracji modułów.

Wymagania

- wyższe wykszt. (preferowane finansowe, księgowe, techniczne, z zakresu zarządzania); - dobra znajomość j. angielskiego; - znajomość systemu Oracle; - doświadczenie w finansach lub księgowości; - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project; - doświadczenie w pracy.

Oferujemy

Wynagrodzenie do negocjacji. Zatrudnienie przez agencję zatrudnienia w ramach outsourcingu. Praca odbywa się na rzecz naszego Klienta - firmy telekomunikacyjnej.