Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Administrator floty samochodowej / likwidator szkód komunikacyjnych

Panek Spółka Akcyjna
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
5281 dni temu

Ogłoszenie numer: 97795, z dnia 2010-05-03

PANEK S.A. - jest jedną z największych firm zajmujących się wynajmem krótko- i długoterminowym w Polsce. Jesteśmy obecni w 38 największych miastach naszego kraju.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin

Nr Ref.: OFL/04/LU

Opis stanowiska

Praca polega na gruntownej obsłudze i administracji floty samochodowej oraz likwidacji szkód komunikacyjnych powstałych na pojazdach. Oprócz tego do obowiązków kandydata należeć będzie opieka nad sprawami ubezpieczeniowymi pojazdów, oraz kontakty z warsztatami naprawczymi.

Wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z branżą ubezpieczeniową
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z motoryzacją
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii Polski
  • solidność i dokładność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zamieszkanie na terenie Lubina bądź najbliższych okolic
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i dynamicznym składzie
  • Wynagrodzenie

    Od 2000 do 3000 PLN