Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
ADMINISTRATOR CDN Optima

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4768 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, spółki z kapitałem zagranicznym, prężnie rozwijającej się firmy z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. AO/pWW/06/11

Zadania:

- administrowanie i rozwijanie systemu CDN Optima oraz modułów dodatkowych

- tworzenie i kontrolowanie przestrzegania wytycznych i zarządzeń dotyczących ochrony danych, ochrony przeciwwirusowej, licencji etc.

- opieka nad systemami informatycznymi, oprogramowaniem i bazami danych

- tworzenie i opieka nad dokumentacją (instalacje, systemy krytyczne, usuwanie usterek, etc.)

- wsparcie przy realizowaniu konfiguracji serwerów, hardware i połączeń

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (informatyka)

- znajomość CDN Optima (przynajmniej jednego z modułów: handel, księga handlowa, kadry i płace)

- znajomości Crystal Reports/Clarion Reports

- doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym

- umiejętność programowania relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL)

- mile widziana znajomość programowania w .NET

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w międzynarodowym środowisku

- możliwość rozwoju i awansu

- liczne szkolenia

- atrakcyjny pakiet socjalny

recruit_bottom2.jpg