Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
ADMINISTRATOR (CDN Optima)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4817 dni temu
recruit_top.jpg

Nasz klient, wrocławska spółka z kapitałem zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. AO/pWW/04/11

Zadania:
  • administrowanie i rozwijanie systemu CDN Optima oraz modułów dodatkowych
  • tworzenie i kontrolowanie przestrzegania wytycznych i zarządzeń dotyczących ochrony danych, ochrony przeciwwirusowej, licencji etc.
  • opieka nad systemami informatycznymi, oprogramowaniem i bazami danych
  • tworzenie i opieka nad dokumentacją (instalacje, systemy krytyczne, usuwanie usterek, etc.)
  • wsparcie przy realizowaniu konfiguracji serwerów, hardware i połączeń

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyka)
  • znajomość CDN Optima (przynajmniej jednego z modułów: handel, księga handlowa, kadry i płace)
  • znajomości Crystal Reports/Clarion Reports
  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym
  • umiejętność programowania relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL)
  • mile widziana znajomość programowania w .NET

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i awansu
  • liczne szkolenia
  • pakiet socjalny

recruit_bottom2.jpg