Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator baz danych Oracle

NEW-COMM S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5271 dni temu

Ogłoszenie numer: 94764, z dnia 2010-04-13

zatrudni:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Administrowanie bazami danych Oracle,
  • Instalacja i konfiguracja i utrzymanie dużych, scentralizowanych systemów,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem, backupem i dostępem,
  • Przygotowywanie oraz implementacja procedur backupowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne,
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle,
  • Znajomość baz MS SQL/ PostgreSQL będzie atutem,
  • Dobra znajomość PLSQL
  • Dobra znajomość systemów Unix, Linux i Windows
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii