Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Baz Danych i Aplikacji

Liberty Direct
Warszawa
praca stacjonarna
4893 dni temu

Liberty Direct, Najlepszy Pracodawca 2010 wg. badania AON Hewitt, znana marka na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, należąca do amerykańskiej grupy Liberty Mutual, działającej od 1912 roku.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: ABDA/02/LD

Zadania:
  • Uczestnictwo w rozwoju i utrzymaniu systemu ubezpieczeniowego opartego o technologię Oracle DB i Oracle Application Server
  • Monitoring bieżącej pracy systemów Oracle DB i OAS oraz oprogramowania aplikacyjnego
  • Optymalizacja pracy bazy danych Oracle
  • Aktualizacja oprogramowania Oracle DB i OAS oraz wdrażanie nowych wersji oprogramowania aplikacyjnego
  • Wsparcie obszaru administracji serwerem baz danych Microsoft SQL
  • Druga i trzecia linia wsparcia administracyjnego dla systemów aplikacji i baz danych
  • Prowadzenie dokumentacji. Tworzenie oraz przestrzeganie standardów i procedur
Doświadczenie, umiejętności i wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie instalacji, administracji i optymalizacji baz danych Oracle w środowisku UNIX / Linux.
  • Dobra znajomość PL/SQL
  • Dobra znajomość środowiska Unix i RedHat EL
  • Bardzo dobra organizacja pracy. Chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji przydzielanych zadań i dbałość o właściwe ich wykonanie
  • Umiejętność radzenia sobie z niestandardowymi problemami wymagającymi zdobycia dodatkowej wiedzy
  • Gotowość do wsparcia podległych systemów i reakcji na zdarzenia w trybie 24x7.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji systemami UNIX/Linux. Znajomość konfiguracji i implementacji środowiska działającego w trybie HA.
  • Doświadczenie w administracji Microsoft SQL Server, również w konfiguracji klastra.
  • Doświadczenie w administracji serwerem Oracle Application Server i Data Guard
  • Znajomość technologii aplikacyjnych serwerów WWW (Apache, Tomcat)
  • Szeroko pojęta wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań aplikacyjnych i systemowych w obszarze infrastruktury IT.
  • Znajomość mechanizmów wspierających implementację Disaster Recovery Center
  • Certyfikaty w zakresie wymaganych technologii i umiejętności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowej korporacji w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji poprzez szkolenia i udział w interesujących projektach.
Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. nr 133 pozycja 883)”.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.”