Zobacz więcej ofert pracy

Administrator aplikacji

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2959 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: #5847
Zadania:
  • administrowanie wytworzonymi systemami,
  • zarządzanie środowiskami Testowymi i Produkcyjnymi,
  • instalacja i aktualizowanie oprogramowania,
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz programistami,
  • przygotowywanie procedur obsługi i o odzyskiwania dla administrowanych systemów,
  • uzupełnianie dokumentacji,
  • analiza i zgłaszanie błędów do dostawcy.

Wymagania:
  • znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat/CentOS, Debian/Ubuntu) oraz Windows Server,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP, umiejętność diagnostyki problemów sieciowych,
  • umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących zadania np. w BASH, Perl, Python,
  • umiejętność instalacji i konfiguracji komponentów middleware np. serwery WWW, bazy danych, reverse proxy, mail,
  • podstawowa znajomość GIT-a,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • nastawienie na podnoszenie kwalifikacji i wiedzy.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover) i kartę Multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z nowoczesnymi systemami informatycznymi,
  • ciekawe i rozwojowe zadania.

Start: 04/05/2016
Czas trwania: 4 m-ce z mozliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa