Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator Active Directory

NEW-COMM S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5302 dni temu

Ogłoszenie numer: 94765, z dnia 2010-04-13

zatrudni:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Administrowanie i zarządzanie domenami Active Directory
  • Zdalne zarządzanie PC w domenach – m.in. zdalne upgrade, update, instalacje i deinstalacje oprogramowania
  • Administrowanie i zarządzanie środowiskiem Citrix
  • Instalacje, konfiguracje i utrzymanie ww. systemów w środowisku Windows
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i dostarczanie wsparcia użytkownikom,
  • Projektowanie i wdrażanie modyfikacji i poprawek,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość systemów udostępniania aplikacji Citrix
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień zarządzania obiektami w Active Directory
  • Bardzo dobra znajomość aspektów bezpieczeństwa w Active Directory
  • Praktyczna znajomość ww. systemów
  • Znajomość rozwiązań monitoringu systemów
  • Podstawowa znajomość administracji systemami Windows i Unix,
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii