Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
ADMINISTRATIVE JUNIOR

Azpiaran Polska
dolnośląskie
praca stacjonarna
5551 dni temu

Ogłoszenie numer: 71813, z dnia 2009-08-06

Hiszpański koncern Azpiaran Polska do nowo powstałej fabryki pod Wrocławiem zatrudni w niepełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Prace administracyjne (ogólne prace związane z prowadzeniem administracjii fabryki, wprowadzanie danych finansowych do systemu ERP, współpraca z księgowością na zewnątrz firmy, firmą matką w Hiszpanii i dostawcami, pomoc innym departamentom gdy potrzeba, tworzenie oficjalnych pism).

Wymagania

Profil:
  • Niezbędna znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • Student/ka ostatnich lat studiów, najlepiej ekonomicznych, administracyjnych
  • Doświadczenie nie wymagane
  • Rzetelność, dobra organizacja pracy, dokładność
  • Podstawowa znajomość księgowości

Oferujemy

  • Stałą pracę w niepełnym wymiarze godzin,
  • Ruchome godziny pracy, możliwość dostosowania,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w zachodnim koncernie
  • Uczestnictwo w otwieraniu i rozwijaniu fabryki
  • Rozpoczęcie pracy we wrześniu,
  • Stałą praca po zakończeniu studiów