Zobacz więcej ofert pracy

Action Script Programmer (Flash Games)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4123 dni temu

Nasz Klient duże wrocławskie studio GameDev o specjalizacji gier społecznościowych online (przeglądarkowych, Free2Play), zatrudniające ponad 50 osób, zaprasza do współpracy zdolnych deweloperów i programistów PHP, AS, UNITY

Wrocław
nr ref. ACG/WW/03/2013

Zadania:
  • tworzenie i rozwój gier mobilnych w oparciu o standardy branżowe i trendy rynkowe

Wymagania:
  • umiejętność tworzenia aplikacji i gier w technologii FLASH;
  • bardzo dobra znajomość ActionScript3, XML, MXML, CSS, Eclipse / Flex Builder / FDT, SVN;
  • znajomość wzorców projektowych (w tym MVC);
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji Flash w architekturze klient-serwer będzie atutem
  • doświadczenie w optymalizacji wydajności aplikacji w technologii Flash będzie atutem

Oferujemy:
  • pracę w rozwoju interesujących projektów społecznościowych gier online
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkoleń
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • ciekawą pracę w swobodnej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy

recruit_bottom2.jpg